להוריד את הטמפרטורה
השימוש של הנהג בהגה שברכב חייב להיות אבסולוטי. מהשנייה הראשונה כאשר נכנסים לאוטו, חייבים לשים שתי ידיים על ההגה ולא לעזוב עד שמגיעים אל היעד. המטרה היא אחיזה טובה ושליטה טובה גם במהירות נמוכה וגם במהירות גבוהה. לפעמים, כאשר נכנסים אל הרכב בקיץ, קשה מאוד לגעת בהגה הרותח, ויש למצוא לכך פתרון.
הפתרון האידיאלי להגה רותח הוא כמובן כיסוי להגה אשר ידאג להשאיר את האלמנט הזה בטמפרטורה נכונה. ידוע כי רכב אשר מחנה בחוץ בשיא החום מתחמם בגלל מעטפת הפח החיצונית והטמפרטורות יכולות להגיע לכ-80 מעלות צלזיוס. ההגה הוא אחד האלמנטים שמתחממים מאוד, ולפעמים, כאשר ממהרים, יוצאים לדרך בלי אחיזה נכונה בהגה.
מסוכן מאוד לנסוע כאשר ההגה רותח, ומעבר לכוויות, זה יכול להשפיע על כל עניין הניווט של הרכב. כיסוי הגה ברכב יגן על הידיים מפני כוויות ובנוסף, גם יחזק את האחיזה של הגה שיכול להיות חלקלק. ישנם כיסויים שעוטפים את כל ההגה, וישנם כאלו שעוטפים רק את החלק החיצוני שלו. יש להתנסות על מנת לבצע את הבחירה הנכונה.

משתתף בעיצוב ובנוחות
כאשר עורכים בירור בנושא כיסוי הגה מחיר ועלויות רואים כי יש מגוון רחב של כיסויים מכל הסוגים והצורות. בסופו של דבר, אלמנט שכזה שנמצא בפנים הרכב משפיע לא רק על הפונקציונאליות של הרכב, אלא על כל הנראות שלו. הכיסוי חייב להתאים למושבים וללוח המכוונים באופן כללי כדי שייראה מושך לעין. פונקציה נוספת למחיר של כיסוי הגה הינה רמת הנוחות של הכיסוי, כלומר עד כמה הוא נוח באחיזה של ההגה כי זה לא פחות חשוב.
 לצפייה במוצר לחצו כאן
כניסה אל רכב רותח היא לא נעימה באופן כללי. לא נעים לשבת על מושב רותח ולהיקשר עם חגורה שקשה מאוד לגעת בה. עם זאת, זה די שולי לעומת שליטה ברכב. כיסוי להגה מספק הגנה לאלמנט קריטי בנהיגה ומאפשר להיות בשליטה גם כאשר הרכב רותח.
מחפשים פתרון מתאים שימנע את התחממותו הלא נעימה של ההגה? זקוקים לכיסוי הגה חודש ואיכותי? אם כן, זלקו, חנות אינטרנטית, המתמחה במכירת מוצרי צריכה שונים, לרבות כיסויים להגה במחירים מצוינים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת מוצרי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-6729922
x

#{title}

#{text}

#{price}