לכסות וליהנות
החלק הכי דומיננטי בחלק הפנימי של הרכב אלו כמובן המושבים מלפנים ומאחור. המושבים חייבים להיות גם יפים ומעוצבים וגם נוחים לישיבה על מנת שיהיו אידיאליים ולכן יש לבחור אותם בקפידה. לאחר שהבחירה נעשית, יש גם לדעת לשמור על המושבים וכדי לעשות זאת, יש לבחור כיסוי טוב שישמור עליהם וימנע מהם להיקרע.
כיסוי מושבים לרכב הוא פרקטי מאוד ויכול לעזור מאוד בשמירה על הרכב ועל הנראות שלו, כמובן אם מתכננים למכור אותו בעתיד. הרכב נוטה להתלכלך בקלות רבה, במיוחד אם נוסעים בו ילדים. הילדים אוכלים מאחור, מביאים לכלוך מבחוץ ובאופן כללי יוצרים זוהמה. גם החלק הקדמי של הרכב הוא מועד לפורענות, כאשר אנשים שותים קפה ברכב, אוכלים ונכנסים אליו מזיעים אחרי אימון קשה בחדר הכושר.
יש הבדל בין כיסוי מושב אחורי לרכב לבין כיסויים למושבים הקדמיים. המושב האחורי הוא בדרך כלל ספסל אחד ארוך שמתאים לשלושה אנשים, או ספסל לשני אנשים ועוד תוספת של כסא אחד. בסופו של דבר, יש צורך בכיסוי גדול ורחב. מקדימה, מדובר בשני כסאות נפרדים ולכך יש להיערך בהתאם.
שלל עיצובים
לצפייה במוצר לחצו כאן
בניגוד למושבים עצמם, את הכיסויים קל מאוד להוציא ולנקות. יש לעשות זאת אחת לתקופה כדי לגרום לרכב נקי יותר. בנוסף, חשוב להבדיל בין כיסויים זמניים לקבועים. כיסויים זמניים יכולים להישלף בכל רגע ויש להם יתרונות היגייניים בעיקר. מנגד, כיסויים קבועים אמורים להחליף משהו קיים ולכן יש לשים דגש גם על הנראות.
כיום יש כיסויים רבים עם עיצובים שונים ומשונים. ניתן להפוך את הרכב ליוקרתי יותר, צבעוני יותר ואפילו ילדותי יותר, עם כיסוי של כוכב ילדים. האפשרויות הן רבות וכל אחד צריך לבחור את הכיסוי המועדף עליו בהתאם לצרכים שלו.
זקוקים לכיסוי מושב חדש ברכב שלכם? איכות הכיסוי חשובה לכם, כמו גם מחירו הזול? אם כן, זלקו, חנות אינטרנטית, המתמחה במכירת מוצרי צריכה שונים, לרבות כיסויים למושבים האחוריים של הרכב, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת מוצרי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-6729922
x

#{title}

#{text}

#{price}