כיסוי כהלכתו
לציבור הדתי, החרדי והמסורתי בישראל יש מגוון רחב של זרמים, ובניגוד שניתן לחשוב, הזרמים הללו די שונים אחד מהשני. יש זרמים קיצוניים יותר ואחרים שהם מתונים וליברליים יותר. מדובר בציבור מאוד מגוון, אך אם יש אלמנט אחד שמשותף לכולם וזהו כיסוי הראש. אמנם יש ציבור גדול שמשתמש בכובעים גדולים, אך הכיפה מזוהה יותר מהכול עם מרבית האנשים מהציבור הדתי.
כיפות הן לא רק כיסוי ראש עם משמעות של יראת שמיים, אלא היא גם משייכת את החובש עם זרם או אמונה מסוימת. כך למשל, יש הבדל בין חובשי כיפות סרוגות לבין חובשי כיפות רקומות או כיפות מבד פשוט. כיפה סרוגה מהווה נישה של ציבור מסורתי מאוד, אם כי יש הבדל בין כיפות סרוגות לבנות לבין כיפות סרוגות בצבעים. הניואנסים הם מאוד קטנים, וההשלכות של כיפה הן מרחיקות לכת, במיוחד בהקשר של מקום וזמן.
לקנות נכון
לצפייה במוצר לחצו כאן
קנייה של כיפות סרוגות צריכה להיעשות בצורה נכונה. יש הרבה מקומות שמוכרים כיפות מכל הסוגים, אך כשרוצים להשיג איכות ומחיר טוב, צריך לחפש במקומות איכותיים שמייבאים את החומרים מחו"ל. בדים המגיעים מחו"ל הם איכותיים יותר, וגם זולים יותר, כך שהמחיר הזול ליבואן מגולם גם במחיר לצרכן.
בחיפוש אחר כיפות סרוגות בזול ניתן לראות כי יש כיפות איכותיות מאוד, עם בד מיובא מחו"ל, אשר המחיר שלהן זול באופן יחסי. בבירור לגבי כיפה סרוגה מחיר ועלות, יש לבדוק היכן נקשרה הכיפה. החשיבות של הקשירה המקומית היא גדולה, מכיוון שרק בארץ יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהקשירה נעשתה בצורה הנכונה ועל פי ההלכה. לכן, החנויות הללו מקפידות על אותנטיות ועל קשירה שנעשית על ידי איש הלכה מקומי, אשר מכיר את כל האתגרים שבקשירת כיפה.
מעוניינים לרכוש לעצמכם או לבני משפחתכם או חברכם כיפות סרוגות יפות וזולות? אם כן, זלקו, חנות אינטרנטית, המתמחה במכירת מוצרי צריכה שונים לרבות מוצרי יודאיקה, היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת מוצרי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-6729922
x

#{title}

#{text}

#{price}