לכסות את הראש
עבור האדם החילוני, אין כל כך הבדל בין כיפה לכיפה, ולא כולם באמת יודעים ומבינים את המשמעות של הכיפות על ראשיהם של האנשים המסורתיים והדתיים. ובכן, לכיפות יש משמעויות שונות בתוך הזרמים השונים של הדת, ולכן, ניתן לראות את הגיוון הרחב כשעל חלק מהאנשים יש כיפות רגילות, על אחרים כיפות סרוגות, ואפילו כאלה עם כובעים גדולים.
כמובן שכל כיסוי ראש יש משמעות שונה ושיוך ספציפי, אך יש משהו בכיפות הסרוגות שהוא מאוד מעניין. הכיפות הסרוגות שייכות לזרם מאוד מיוחד בתוך הציבור הדתי, וגם בתוך חובשי הכיפות הסרוגות יש הבדלי מעמדות וזרמים, כך שלכל כיפה יש למעשה את האימפקט שלה ואת מה שהיא משדרת כלפי חוץ.
הגודל של הכיפה הסרוגה הוא מאוד חשוב ויכול ללמד לא מעט על האדם. קנייה של כיפה סרוגה גדולה בעבודת יד היא למעשה הצהרה גדולה מאוד לגבי הרקע של החובש, ולכן אנשים רבים יכולים להשקיע סכומים גדולים מאוד בכיפות שכאלה.
להוזיל עלויות
חשוב לציין כי מרבית הכיפות הסרוגות נקשרות בארץ, תוך כדי תשומת לב לדרישות ההלכה השונות. עם זאת, הבדים, רובם, מגיעים מחו"ל, כדי להוזיל עלויות ולהצליח לתת ללקוחות כיפות סרוגות גדולות במחירים שלא יכבידו על הכיס. הציבור הדתי מוכן להשקיע לא מעט בסממנים דתיים, ובתוכם, אלמנטים אופנתיים, אך עדיף להוזיל עלויות למען הלקוח, גם במחיר של ייבוא הבד מחו"ל. עם זאת, בתחום הקשירה אין להקל ראש.
כיפות סרוגות מגיעות בדרך כלל בצבע לבן או שחור, אך כאשר מזמינים כיפה בהתאמה אישית ובעבודת יד, ניתן להוסיף עיטורים, לקבוע את הגודל, ולהוסיף אלמנטים שונים לבקשת הלקוח. כך אפשר להגיע לתוצאה האידיאלית של משהו שנמצא על הראש ולעיני כל באופן קבוע.
לצפיה במוצרים לחצו כאן
מחפשים כיפה סרוגה גדולה ואיכותית? חשובה לכם איכות הסריגה, הסגנון העיצובי של הכיפה וגם היותה כזו המוצעת במחיר נוח? זלקו, חנות אינטרנטית, המתמחה במכירת מוצרי צריכה שונים לרבות כיפות סרוגות מכל מיני סגנונות, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת מוצרי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-6729922

 
x

#{title}

#{text}

#{price}