התאמה לראש
מכירה של מוצרי דת וקדושה הם נפוצים ומגוונים מאוד כיום. כמובן שאפשר למצוא יותר מוצרים במקומות כמו שווקים ושכונות חרדיות, אך למעשה החנויות הללו נמצאות בכל מקום, והתחרות היא די גדולה. יש הרבה מאוד דוכנים וחנויות המציעות כיפות סרוגות למכירה מכל הסוגים, ובמחירים תחרותיים מאוד.
הכיפות הסרוגות מגיעות במגוון סוגים וצבעים, אם כי מרבית הכיפות הסרוגות הצבעוניות נחבשות על ידי הזרם הדתי לאומי בארץ. מנגד, הכיפות הסרוגות הלבנות משויכות לזרם חרדי קיצוני יותר, אך ייחודי וספציפי מאוד. ידוע כי הכיפה יכולה להגיד הרבה על הרקע ועל זרם האמונה של האדם החובש אותה, ולכיפות הסרוגות יש מקום מיוחד מאוד בגישה הזו.
חנות אשר מציעה כיפה סרוגה למכירה מעמידה לרשותו של הלקוח למעשה פריט שנעשה בעבודת יד ובעמל רב. הקשירה של הכיפה הסרוגה היא עבודת אומנות שנעשית על מקצוענים, וכמובן, על פי כל ההלכות של הדת. לכן, מרבית הכיפות לא נקשרות בחו"ל, אלא רק בארץ, גם אם הבד ממנה נקשרת הכיפה מוצאו בחו"ל.
למען הצרכן
למעשה, מרבית יצרני הכיפות בארץ מעדיפים לייבא את הבד מחו"ל וזה בכדי לחסוך בעלויות, ולהקרין את ההוזלה הזו גם במחיר שהם גובים מהצרכן. עם זאת, מעטים הם המקרים בהם הכיפה נקשרת בחו"ל, כדי למנוע, חלילה, את חילול השם ואת קדושת הכיפה. במקרה של כיפות סרוגות, ניתן לבצע עיצוב פרטני ועל פי דרישות הלקוח, שכן הקשירה והעיצוב נעשים באופן אישי.
כיפה סרוגה היא הרבה יותר מפריט אותו שמים על הראש. יש לה משמעויות שונות ומשונות בתרבות הישראלית בכלל והדתית בפרט. לכן, אנשים רבים משקיעים בכיפה שהם קונים, הם מחפשים עיצוב אינדיבידואלי ורוצים להשיג את הטוב ביותר, על מנת שיוכלו להסתובב בחוגים שלהם בגאווה.
לצפיה במוצרים לחצו כאן
מעוניינים בכיפות המיוצרות בעבודת יד? איכות הכיפות כמו גם הסגנון שלהן הם פרמטרים שחשובים לכם? זלקו, חנות אינטרנטית, המתמחה במכירת מוצרי צריכה שונים לרבות מוצרי יודאיקה איכותיים וגם כיפות יפות היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת מוצרי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-6729922

 
x

#{title}

#{text}

#{price}