בלאק וולווט
כיסויי ראש הם חלק בלתי נפרד מהתפיסה החרדית והדתית בארץ, ואין אדם דתי שהולך ללא סוג כלשהו של כיסוי ראש – בין אם מדובר בכיפה או כובע. גם נשים, כמובן, הולכות עם כיסויי ראש, ולמרות שהציבור הזה נתפס כמעט אפרורי, יש בהחלט הרבה מאוד כיסויים בצבעים שונים שיכולים לתת זריקת צבע חשובה לכל המראה.
כמובן שלכל כיפה יש את הסיפור שלה והיא יכולה לגלות לא מעט על החובש אותה, בעיני המתבוננים האחרים. יש כיפות סרוגות, כיפות נחמן, כיפות גדולות, כיפות קטנות וכמובן אין ספור סוגי כובעים. לכן, הבחירה בכיפה אינה יכולה להיות רנדומלית, אלא מגובה במחשבה עמוקה של האדם החובש אותה.
יוקרתי ובוהק
אחת הכיפות הפופולאריות ביותר היא כיפה שחורה קטיפה אשר מתאימה לאנשים מכמה זרמים שונים. היא מעט יותר מכובדת ומסורתית מהכיפות הסרוגות הצבעוניות, והיא יותר מתאימה לאנשים מזרמים סולידיים ושמרניים יותר, אך לא קיצוניים. הקטיפה היא יוקרתית מאוד ומעניקה מראה מאוד מכובד ורציני, הרבה יותר מחומרים אחרים, גם מכיוון שהיא מעט בוהקת.
הכיפות הקטיפתיות מגיעות גם הן במגוון גדלים וצורות, ויש אפשרות לבצע התאמה אישית בתיאום מוקדם עם אדם שיוצר כיפות בעבודת יד. לעיתים יש רצון להוסיף כיתוב או עיטור, וחשוב לדעת שזה אפשרי ולא פוגע בשום פנים ואופן במסורת. כיפה מקטיפה היא בהחלט הצהרה, שיכולה להוות התאמה מושלמת להרבה אנשים.
לצפיה במוצרים לחצו כאן
אוהבים את המראה המיוחד והיוקרתי של הכיפה השחורה עשויה מקטיפה? מעוניינים לרכוש אחת כזו או כמה כאלו? זלקו, חנות אינטרנטית, המתמחה במכירת מוצרי צריכה שונים לרבות כיפות קטיפה שחורות ואיכותיות היא הכתובת המתאימה לפנות אליה. לסקירת מוצרי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-6729922

 
x

#{title}

#{text}

#{price}