דתי בסטייל
הציבור הדתי והחרדי בארץ הוא די מוגבל באופציות הלבוש והאופנה שלו. מרבית הציבור הולך עם חליפות שחורות ובגדים שהם אינם צבעוניים. עם זאת, לא כל הפלגים הם כל כך מחמירים, ויש זרמים שלמים בתוך החברה שמתירים אפילו ללכת עם כיפות מעוצבות וצבעוניות.
הכיפות נמצאות על מרבית האנשים בציבור הדתי, לא כולל אלו החובשים כובעים גדולים. לכן, זה המקום בו הם יכולים מעט לשבור את השחור והלבן ולהוסיף מעט צבע מעניין. יש כיום אפשרות לקנות כיפות במגוון עצום של צבעים וצורות, ובמקרה של כיפות סרוגות, יש אפילו אפשרות לבצע עבודת יד אישית בהתאמה, ובכך להשיג התאמה אידיאלית של גודל וצורה.
כיפה אומרת המון
כמו בכל דבר בעולם הדתי, גם לכיפות יש משמעות גדולה, הן מבחינת הרקע של הבנאדם, הן על הזרם הדתי אליו הוא משתייך והן על ההעדפות האופנתיות שלו. בדיוק בגלל הדברים הללו, אותם אנשים יכולים להשקיע רבות בכיפה אותה הם קונים, שכן היא פריט אופנתי לכל דבר, שנמצא על הראש שלהם במרבית שעות היום.
הכיפות המיוחדות הן כמובן הכיפות הסרוגות, שנקשרות בעבודת יד על ידי אנשי מקצוע, ועם דגש רב על כל הנושא ההלכתי. הבדים לעיתים מיובאים מחו"ל על מנת לחסוך עלויות, אך הדגש הוא על קשירה מקומות לפי ההלכה. המגוון של הכיפות הוא עצום, רק צריך לצאת ולבחור, ואולי אף לבצע התאמה אישית.
לצפיה במוצרים לחצו כאן
רוצות להתחדש או לקנות לבני המשפחה או החברים כיפות מעוצבות ויפות? זלקו, חנות אינטרנטית, המתמחה במכירת מוצרי צריכה שונים לרבות מוצרי יודאיקה איכותיים היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת מוצרי החנות, לחצו בכפתור ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-6729922

 
x

#{title}

#{text}

#{price}