חמים ולא נעים
כל בעל רכב מכיר את ההרגשה הלא נעימה של כניסה לרכב רותח בימי הקיץ. בתוך הרכב הטמפרטורות מגיעות ל-70 ואף 80 מעלות צלזיוס ברגע הכניסה, והמצב לא מצטנן כל כך מהר, גם אם המזגן עובד בכוח מלא. גם ההגה ומוט ההילוכים רותח, שלא לדבר על הברזלים בחגורות הבטיחות וכיסא התינוק, אם יש כזה. לכן, חשוב מאוד למצוא פתרון איכותי.
הפתרון הכי טוב לנושא החום ברכב הוא כמובן מגן שמש. כיום יש מגיני שמש איכותיים מאוד לכל חלון ברכב, אשר יכולים לייצר מצב בו הרכב לא רותח ואפילו נעים מאוד לכניסה גם לאחר שהות ארוכה בשמש. השמשה הקדמית היא כמובן הגדולה ביותר ברכב, והיא זו שצריכה לקבל את הכיסוי המרבי והטוב ביותר.
בחיפוש אחר מגן שמש לרכב חלון קדמי צריך לוודא כי המגן מתאים בצורה מושלמת לשמשה. כמובן שיש הרבה סוגי רכבים עם שמשות קדמיות בצורות וגדולים שונים. לכן, יש לוודא שהמגן מתחבר היטב, שהוא בגודל המתאים, ושהוא מכסה את כל החלון מבלי ליפול או להיות לא יציב.
יציב ואיכותי
התקנה של מגן שמש לרכב לחלון קדמי היא אינה מסובכת כלל. ההתקנה היא כמובן לא קבועה, אם כי חשוב לשים את המגן בצורה טובה, כדי שבאמת יכסה את כל המושבים הקדמיים, ההגה ומוט ההילוכים. רק כך הוא יכול להיות אפקטיבי ולעשות את עבודתו.
הדבר הכי חשוב בכל מגן שמש לרכב שמשה קדמית הוא האיכות. אם המגן יהיה מבד זול ומחורר, לא יהיה לו שום אפקט. יש חשיבות גדולה מאוד לבד איכותי, שדרכו קרני השמש לא יכולים לחדור ולחמם את הרכב. עדיף להוסיף עוד כמה שקלים ולקנות מוצר איכותי, מאשר לחסוך, אך לשלם ביוקר מאוחר יותר.
לצפיה במוצרים לחצו כאן
מחפשים מגן שמש איכותי שיגן עליכם מפני השמש החזקה ויאפשר להם לנהוג בבטחה ובנוחות רבה? אם כן, זלקו, חנות אינטרנטית, המתמחה במכירת מוצרי צריכה שונים לרבות מגני שמש מסוגים שונים, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת מוצרי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-6729922לעריכת הטקסט לחצו כאן
x

#{title}

#{text}

#{price}