נגד הגנב
מערכות ההגנה מפני גניבות של רכבים הולכת ומשתכללת כל הזמן, אך כך גם הגנבים. עושה רושם שבעולם הטכנולוגי של היום, אם פורץ טוב רוצה לגנוב לכם את האוטו, אין הרבה דברים שאתם יכולים לעשות. אך לאמצעי ההגנה האלו יש אלמנט הרתעתי מסוים ובנוסף, כאשר פורץ רואה רכב מוגן ליד רכב לא מוגן, הוא תמיד יעדיף את העבודה הקלה יותר.
יש הרבה מאוד אמצעים לשמירה על רכב, הן טכנולוגיים והן פיזיים. מנעולי הגה הם מכשירי הגנה מצוינים שנותנים ערך מוסף גם בפן הפיזי וגם בפן ההרתעתי. המנעול הוא בדרך כלל גדול ומאסיבי מאוד, הוא חוסם את ההגנה וצריך כלי עבודה די גדולים כדי לשבור אותו. לכן, הוא צריך להיות פריט חובה בכל רכב.
השאלה היא כמובן לגבי העלויות של ההגנה המדוברת. כאשר מבררים לגבי מנעול הגה לרכב מחיר ועלויות רואים שיש מגוון די רחב של מנעולים מכל הסוגים. יש מנעולים גדולים עם נוכחות, ויש מנעולים קטנים שהם מעט מתוחכמים יותר. הבחירה צריכה להיעשות לפי סוג הרכב, גודל ההגה והמסר שבעל הרכב רוצה למסור לאותם פורצים פוטנציאליים.
הרתעה ומסרים
כאשר שואלים לגבי מנעול הגה מחיר ויעילות, יש לבקש לקבל הסברים על ההתקנה של המנעול, עד כמה הוא יעיל וכן לראות מה סוג ההרתעה שהוא מספק. אם מדובר במנעול גדול במיוחד, הרי שהוא בהחלט יכול לכוון את הפורצים לכיוון רכבים אחרים, עם פחות אמצעי הגנה.
ההשקעה של אנשים ברכב שלהם היא גדולה מאוד, כי אנשים רוצים כלי רכב שיוכל לקחת אותם ולשרת אותם לאורך זמן. ולכן, כאשר בוחנים מנעול הגה מחירים וטווחים, מגלים כי ההשקעה היא אפסית באופן יחסי, אל מול הרווח שיכול להיווצר כאשר הגנב פשוט לא יצליח לפרוץ את אותו מנעול.
לצפיה במוצרים לחצו כאן
מחפשים פתרון בטיחותי ויעיל בתצורת מנעול הגה איכותי? אם כן, זלקו, חנות אינטרנטית, המתמחה במכירת מוצרי צריכה שונים לרבות פתרונות שונים לרכב, היא הכתובת הנכונה לפנות אליה. לסקירת מוצרי החנות, לחצו כאן ולקבלת פרטים נוספים בטלפון, צרו קשר במספר 08-6729922
x

#{title}

#{text}

#{price}